Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro veřejnost > Vzkazy od rodin a návštěvníků domova

DOPISY A VZKAZY OD RODIN A NÁVŠTĚV DOMOVA

Dobrý den všem. 

Přesně před týdnem jsme si v rodinném kruhu připomněli 100. výročí narození naší milované prababičky, babičky a maminky, paní Marie Horáčkové. Sice se toho už babička nedožila, ale to teď není podstatné a snad to tak, s veškerou pokorou, bylo i lepší.   

Bohužel jsem se nedostal k tomu, abych napsal dříve, nicméně jsem chtěl, aby jste věděli, že jsme vám všem opravdu vděčni za veškerou péči, kterou jste jí po celou tu dobu věnovali. Bylo to neskutečných 10 let a kousek a já jsem moc rád za to, že jsme díky tomu mohli zároveň pečovat o naše děti, které se během té doby narodili a také i o další členy rodiny. Takže opravdu velká pomoc pro nás. 

Časy byly lepší i horší, ale celkově vás všechny a vaši péči hodnotím více než kladně. Jmenovitě bych chtěl navíc poděkovat i paní Bartošové a paní Musilové, za jejich velice empatický přístup, pomoc a komunikaci s nimi. 

Ještě jednou mnohokrát vám všem děkuji a do dalších let přeji hlavně zdraví, hodně sil a pozitivní nálady při další péči. Ať se daří!

S pozdravem, Josef Peňáz.

25.4.2024

 

 

Dobrý den,

moc ráda bych touto cestou chtěla poděkovat všem zaměstnancům Domova Mitrov, kteří se přímo i nepřímo starali o moji maminku Emilii Musilovou. Nahradili jste ji domov a prodloužili život o 10 let. Děkuji za vaši starostlivost, profesionální a přitom velmi lidský přístup. Maminka byla v domově spokojená a když jsme ji vzali, tak vždy říkala, že se musí vrátit včas k sobě na Mitrov. Vaši práci považuji za fyzicky i psychicky velice náročnou, a všem vám patří můj velký dík. 

S úctou dcera Kamila Křížová
15. 6. 2023

 

 

Vážení, dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat Všem zaměstnancům DS Mitrov za laskavou a vzornou péči, kterou jste poskytovali mojí mamince paní Anně Brodecké. Děkujeme srdečně.

Brodecký Vladimír
12. 6. 2023 

 

 

Dobrý den, vážený pane řediteli, 

srdečně zdravíme Vás i všechny zaměstnance Vašeho hezkého domova důchodců na Mitrově.  Chtěli bychom Vám poděkovat za laskavou péči, kterou jste vždy poskytovali naší babičce Jarmile Ambrožové, která u Vás prožila posledních 5 let svého života. 
Vážíme si Vaší práce a srdečně děkujeme, 

Ambrožovi, Rozsochy, Blažejovice.
2. 4. 2023

 

 

Vážený pane řediteli,

dnes jsem společně se svými kolegyněmi navštívila p. Ing. Jarmilu Zykovou, které Vaše zařízení   poskytuje,  už dlouhodobě péči  a léčení.  Každý, kdo navštíví svého příbuzného, přítele nebo osobu jemu blízkou,  vnímá především jeho zdravotní stav. I u mne to tak samozřejmě bylo. Až následně jsem si uvědomila jaké příjemné prostředí je ve Vašem Domově, které netvoří jen restaurované, účelně zařízené  prostory, udržované ve vzorné čistotě, ale  především všichni Vaši zaměstnanci. Ti, které jsme potkali cestou na návštěvu, všichni byli usměvaví, přívětiví. Proto si dovoluji touto cestou poděkovat nejen Vám, ale všem Vašim zaměstnancům za tuto nesmírně  fyzicky i psychicky náročnou práci, kterou mnoho z nás nemůže, pokud se s ní nesetkali, vůbec ocenit. Dovolím si tvrdit, že se jedná o velmi náročnou práci, která není u nás dostatečně oceňována – jak z lidského hlediska tak i finančně. Proto přijměte pro vás všechny moje veliké poděkování a přání pevného zdraví a pracovní i osobní pohody.

Drahomíra Krejčí.

10. 3. 2023

 

 

 

Poděkování od p. Sedláčka 31.1.2023 - p. Sedláček.pdf

 

Poděkování od p. Janečka 31.1.2023 -  P.Janeček.pdf

 

Dobré odpoledne,
minulý čtvrtek jsme já a moje mamka byly navštívit Domov pro seniory Mitrov a chtěly bychom velmi pochválit areál domova, který nabízí krásné prostředí a spoustu možností. Měly jsme možnost si popovídat s klienty a se sociální asistentkou, která nám řekla, co zrovna s klienty za aktivitu dělají. Moc se nám zde líbilo, mamka byla nadšená, jak nádherné to tam je.
S pozdravem a přáním krásného dne,
Barbora Kaštánková
6. 7.2022

 

 

Dobrý den, pane řediteli, 

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za příkladnou péči o mého zesnulého otce pana Františka Opatřila.

Ve Vašem domově pro seniory žil téměř deset let a byl upoután na lůžko. Po celou dobu jsme byli s bratrem 

velmi spokojeni s Vaší péči o jeho osobu. Byli jste s námi až do jeho odchodu z tohoto světa.

Velký dík patří celému kolektivu pracovníků na oddělení, a taktéž sociálním pracovnicím Bc. Renatě Musilové

a Bc. Janě Sklenářové. 

Bohužel nejsou všechna zařízení podobného typu na takové úrovni. Mám špatnou zkušenost i s nemocničním

zařízením LDN. O to víc si vážím Vaší práce. Přijměte moje velké poděkování! 

Zdeňka Hřebíčková

6. 5. 2022

 

 

 

Vážený pane řediteli,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaší práci, obětavost a velkou snahu, kterou dáváte svým klientům a rodinným příslušníkům.
Všichni si zasloužíte velké poděkování!!! Možná i něco víc!!!!
Nechci nikoho jmenovat, abych na nikoho nezapomněla, ale musím říct, že jste všichni skvělí a máte mají můj obdiv a hlavně důvěru !!!
Přeji Vám pěkné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a pevné nervy v novém roce 2022.
S úctou,
Anna Dokulilová
22.12.2021

 

 

 

Vážená paní Špačková,

přeji Vám i všem spolupracovníkům klidné prožití vánočních svátků a do nového roku, ať se můžeme všichni ve zdraví a radosti shledávat. Vašim klientům přeji, ať se co nejdříve vrátí doba, kdy je mohou navštěvovat jejich blízcí. A vám všem, kteří se o klienty staráte, chci vyjádřit obdiv a dík za to, že se ze všech sil a za všech okolností snažíte svým klientům nahradit rodinu. Jste andělé.  Že nemáte křídla? To jen proto, že by vám překážela v práci… 

Se srdečným pozdravem

Ivana Janoušová
14.12.2021

 

 

 

 

Poděkování za péči o maminku Annu Havlátovou, 23.2.2021

Dobrý den,

 

ještě jednou bych chtěla personálu, který se o maminku staral, moc  poděkovat za veškerou péči, starostlivost, trpělivost a empatii.

Osobně pak velké díky paní Homolkové, Bartošové a Musilové za profesionální a zároveň lidský přístup k řešení vzniklých, mnohdy

nelehkých situací.

Všem Vám pak přeji hlavně stálé zdraví, hodně požehnání, trpělivosti a lásky, kterou kolem sebe rozdáváte.

S úctou přátelským pozdravem.

Anna Božková

 

 

Poděkování za péči o maminku Ivanu Pejchalovou, 18.2. 2021

Vážený pane řediteli,

vážená paní zástupkyně, 

rádi bychom, jako děti zemřelé maminky, paní Ivany Pejchalové, poděkovaly za péči, které se jí u vás dostalo na Slunečnice II.

Maminka zpočátku nechápala, proč ji na Mitrov vozíme a bylo pro ni náročné si na to zvyknout. Snažili jsme se ji co nejčastěji (téměř každý víkend) brát domů, do N. Města. Po čase mám dojem, že si nějak zvykla a zvlášť některé sestřičky - usměvavé - měla ráda a dobře na ně reagovala opětovaným úsměvem. Bylo zajímavé, že i když moc věcí pak už nechápala, na úsměv a smích reagovala do posledních měsíců.

Mrzelo nás, když pak vláda koncem srpna zakázala návštěvy. Naposledy jsme s maminkou byly 16.8. (viz foto) a netušili jsme, že je to naposledy, co ji vidíme a můžeme se jí dotknout.

Maminka pak zemřela 15.11. 2020 jako "kovidová", takže jsme k ní nemohly ani v nemocnici, ani pak "k tělu". Bylo to velmi bolestné a náhlé.  

Děkujeme za každý úsměv a "legrácku", kterou se snažily mamku rozveselit a ulehčit jí tak dlouhé dny. Prosíme, poděkujte za nás sestrám za trpělivost. Mamka měla asi výkyvy nálad a bylo to náročné. 

Chtěla bych ještě říci, že jsem před rokem psala na Krajský úřad Vysočiny s prosbou, aby vám, Mitrovu, byly navýšeny finanční a personální prostředky, protože jste šikovní. Jestli to mělo nějaký pozitivní dopad nevím.  

S přáním mnoha sil, dobrých lidí i prostředků přeje 

Ivana Horáková a sourozenci Petr Pejchal a Věra Moravcová