Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Služby > Lidé k lidem - jsme tu pro vás

Lidé k lidem - jsme tu pro vás

                                 Proč jsou klienti spokojeni? Proč se nám dostává pochvalných a děkovných reakcí ze strany jejich rodin?                                                                                                       Důvod je prostý. Domov pro seniory Mitrov má SRDCE. 

                                         Srdce, které tvoří všichni zaměstnanci, a svým citlivým přístupem zpříjemňují klientům stáří.

 

037A0722.JPG

 

         Zajímá Vás, kdo bude pečovat o Vaši maminku, tatínka, babičku, dědečka či jiného blízkého člověka? Tým našich pracovníků tvoří klientům tohoto zařízení D O M O V - D spojuje důvěru, debatu, diskrétnost, O spojuje ochotu, optimismus, objektivitu, M spojuje myšlení, mechanismus, motivaci, O připojuje odpovědnost a V nezapomíná na vervu, vitalitu a víru. Toto a mnohé další propojuje zaměstnance našeho domova. Vážení zaměstnanci, děkujeme Vám všem, kteří svoji práci děláte tak, že je Vám zároveň posláním.

 

           Kdo vede náš domov? Kdo koordinuje lékaře, sestry, pečovatele? Kdo se stará o finance a nedopustí, aby byla kasa prázdná? Kdo Vám pomůže, když si nebudete vědět rady?  To, a mnohé jiné, se dozvíte, pokud budete pečlivě sledovat naše webové stránky.