Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně > TIKOT VÁNOČNÍHO ČASU

TIKOT VÁNOČNÍHO ČASUVážení obyvatelé, vážení zaměstnanci a kolegové, vážené rodiny klientů, 

čas vyměřený pro tento rok se poznenáhlu nachyluje, tím nás přibližuje k nejkrásnějším svátkům v roce – Vánocům. A brzy se začnou počítat minuty a hodiny roku nového…

Ubíhání tohoto roku jsme vnímali každý jinak. Někomu utekl velmi rychle. Ti, kteří zažívali především radostné chvilky, kterým ten probíhající rok přinášel jen pozitivní zprávy, by nejraději čas na chvíli zastavili a zas tolik nepospíchají s oslavou jeho konce. Naopak, lidé, kterým letos štěstí tolik nepřálo, by chtěli mít to období už rychle za sebou a těší se s nadějí, že nový rok jim přinese něco lepšího. To vše je jen relativní a záleží na našem individuálním hodnocení uplynulého času.

My ale všichni víme, že jsme měli letos k dispozici stejnou dobu, tak jako loni či předloni. Dobu, kterou jsme strávili zde v našem domově pospolu. Dobu, ve které se všichni zaměstnanci celým svým srdcem poctivě snažili, abyste si vy, obyvatelé domova, mohli co nejlépe a nejspokojeněji užívat zaslouženého odpočinku a aby vám ulehčili překonávat fyzické i psychické bolístky, které vás trápily. Jsem jim za to moc vděčný a děkuji jim za všechno, co pro vás vykonali, a jsem na ně velmi hrdý. Věřím, že jste byli s jejich péčí spokojeni a hezky jste si to po celý rok užívali.

hodiny.jpg

 

Je krásné, že po dlouhé době opět odpočítávají náš společný čas věžní hodiny našeho zámečku, tím ho zároveň tak nějak oživily.

Přeji Vám, vážení zaměstnanci a obyvatelé domova, aby jejich tikot a odbíjení dalších časových úseků přinášelo Vám i Vašim nejbližším po celý rok jen radost v podobě zdraví, štěstí, spokojenosti a vzájemné sounáležitosti, abychom se s ním na jeho konci jen neradi loučili.

A přeji nám všem, abychom mohli všichni jejich odbíjení poslouchat a vnímat po celý rok 2024.

Mějte krásné Vánoce a šťastný nový rok.  

Josef Myslivec